ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Edukacja, Rozrywka

Czym jest Wedding Cake i jak działa?

Czym jest Wedding Cake? Jak działa Wedding Cake? To bardzo często pojawiające się pytania. Ty również szukasz na nie odpowiedzi? Zachęcamy do krótkiej lektury!

Wedding Cake – o czym dokładnie mowa?

Wedding Cake to odmiana hybrydowa marihuany, w której dominują indiki. Jak sama nazwa wskazuje, odmiana ta faktycznie przypomina nieco weselny tort, ponieważ jest złożona z wielu różnych smaków. W wedding cake można w niej wyczuć zarówno nuty owocowe, jak i pieprzne, czy pikantne z ziemistymi.

Aromat i smak jest przede wszystkim jagodowy, delikatnie ziemisty z posmakiem wanilii oraz piżma, więc to dość ciekawe połączenie, które może przypaść do gustu nawet najbardziej wymagającym. Niewątpliwą zaletą tej odmiany jest dosyć łatwa uprawa, choć w okresie wegetacyjnym trzeba uważać na zbyt wysokie EC.

Wedding Cake – jak działa jedna z chętniej wybieranych odmian marihuany?

Działanie Wedding Cake jest bardzo złożone. Na początku pojawia się euforia i pobudzenie, rozwija się kreatywność i poprawia samopoczucie. Później pojawia się uspokojenie i relaks, ale nie tylko. Wedding Cake może również pobudzać apetyt i wpływać dobroczynnie na sen, ponieważ wykazuje właściwości usypiające.

Tak dobre właściwości sprawiają, że w USA ta odmiana marihuany przepisywania jest pacjentom cierpiącym na nadmierny stres, migreny, bezsenność, czy nawet problemy układu trawiennego. Jednak to nie wszystko, ponieważ Wedding Cake wykazuje także dobroczynny wpływ na bóle mięśni, czy artretyzm.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY