ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Sport

Kuriozalna wpadka klubowej telewizji FC Barcelona

Transfer Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium do FC Barcelony jest głośno komentowany na całym świecie. Już teraz wiemy, że będzie to jeden z najgłośniejszych transferów letniego okienka transferowego. Bayern ma zainkasować za polskiego napastnika nawet 60 mln euro. Pomimo tego, jak wiele mówi się o Lewandowskim w Hiszpanii, oficjalnej telewizji klubu FC Barcelona przydarzył się kuriozalny błąd, który szybko został wyłapany przez internautów.

Robert Lewandowski niemieckim napastnikiem

Ogromne zainteresowanie Robertem Lewandowskim w Hiszpanii nie wystarczyło oficjalnej stronie internetowej telewizji FC Barcelona w uniknięciu poważnej wpadki. W jednym z artykułów Robert Lewandowski został nazwany niemieckim napastnikiem. Po interwencji internautów błąd został naprawiony, ale jak wiadomo, w sieci nic nie ginie. Wpadka na stronie internetowej katalońskiej telewizji dobitnie pokazuje, ile warte są plebiscyty na najlepszego piłkarza, w których głosują wyłącznie dziennikarze. Ciężko oczekiwać rzetelnych wyników od dziennikarza, który nie wie, skąd pochodzi najlepszy napastnik przychodzący do klubu, w którym jest on zatrudniony.

Transfer do FC Barcelony to wizerunkowy strzał w dziesiątkę

Niezależnie od tego, jakie wyniki na półwyspie iberyjskim będzie osiągał Robert Lewandowski, już dziś wiemy, że transfer do FC Barcelony to doskonały wybór marketingowy. Bundesliga jeśli chodzi o zasięgi i renomę na świecie znacząco odstaje od ligi hiszpańskiej, a kuriozalna wpadka na stronie klubowej telewizji jest tego dobitnym przykładem. Wielu ekspertów uważa, że to właśnie przynależność Lewandowskiego do Bayernu nie pozwoliła mu sięgnąć po złotą piłkę w 2021 roku. Gra w lidze hiszpańskiej na pewno przełoży się na zasięgi najlepszego polskiego piłkarza, a co za tym idzie, także na intratne kontrakty marketingowe w nadchodzących latach.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY